IX Edycja Turnieju Tenisa Stołowego

Zmieniają się zawodnicy a organizatorzy coraz młodsi. W dniu  2.07.2012 r. rozpoczęła się IX Edycja Turnieju Tenisa Stołowego dla dzieci i młodzieży w naszym sołectwie.

17. Dziekoński Krzysztof

Rozgrywki trwały cały tydzień, systemem „każdy z każdym”. Bardzo żałujemy, że Krzysiu Dziekoński wycofał się z rozgrywek.W sobotę 7.07 o godz. 12 00 rozpoczęły się mecze finałowe. Zwycięzcą IX Edycji został Andrzej Dziedzic, drugie miejsce zajął Mateusz Rakoczy, trzecie miejsce zdobył Przemek Graczyk. Na czwartym miejscu uplasował się Jacek Jonczyk .

Rozdanie medali, dyplomów, nagród rzeczowych i słodyczy dla wszystkich zawodników odbyło się wieczorem . Po dekoracji zorganizowaliśmy ognisko. Napoje  firmy Tymbark S.A. Oddział Olsztynek i kiełbaski zakupione przez naszego sołtysa smakowały wyśmienicie.

Pragniemy podziękować dla sponsorów naszego turnieju:

1. Urząd Gminy Stary Dzierzgoń
  2. Radni i Sołtysi Gminy Stary Dzierzgoń
  3. Tymbark S.A. Oddział Olsztynek

Ale szczególne podziękowania kierujemy dla Pani Marii i Pani Tereski za czapeczki i książeczki dla wszystkich zawodników.

Kazik i Józek

Przejdź do galerii
Przydatne Linki
Ostatnio dodane Życzenia świątecznestyle="text-align: center;"> Z okazji radosnych i oczekiwanych Świąt Bożego Narodzenia,