Choinka 2009

W dniu 7.02.2009 r. do dzieci z Lipca i Pudłowca przyjechał długo oczekiwany Mikołaj z prezentami. Wszyscy mieszkańcy sołectwa Lipiec gorącymi brawami przyjęli inscenizację artystyczną pt. „Jasełka”. Wzruszającą opowieść o narodzinach Chrystusa, przeplatana kolędami, przygotowały dzieci, cały tydzień trwały próby. Można im pozazdrościć pomysłowości i inwencji w przygotowaniu strojów. Interesującą dekorację w postaci stajenki wykonał Krzysztof Dziedzic.

W przedstawienia udział wzięli: Mariola i Andrzej Dziedzic, Kasia Kowalczyk, Agnieszka Rakoczy, Diana Filip, Kasia i Marzena Back, Sylwia i Marcin Budka, Małgosia i Jacek Jończyk, Klaudia Nawrocka, Natalia, Klaudia i Ola Biłas oraz Damian Botkiewicz.

Najważniejszego w tym dniu gościa – Mikołaja powitał Andrzej Dziedzic wierszykiem „Witaj Święty Mikołaju”.

Podczas wręczania prezentów dzieci dowcipnie odpowiadały na pytania Mikołaja, mówiły wierszyki, śpiewały krótkie piosenki. Na zakończenie Mikołaj także otrzymał prezent od dzieci aby w przyszłym roku również o nich pamiętał a Ola i Klaudia Biłas zaśpiewały mu sentymentalną piosenkę.

W trakcie zabawy mikołajkowej odbyły się konkursy sprawnościowe przeplatane piosenkami w wykonaniu Natalii Biłas, Diany Filip oraz Kasi Kowalczyk. Można wierzyć starszym i młodszym mieszkańcom, że była to udana zabawa.

Dziękuję wszystkim, którzy pomagali w organizacji tej imprezy.

Kazik i Józek

Przejdź do galerii
Przydatne Linki
Ostatnio dodane Życzenia świątecznestyle="text-align: center;"> Z okazji radosnych i oczekiwanych Świąt Bożego Narodzenia,
Losowa Galeria