VII Edycja Turnieju Tenisa Stołowego

Jak co roku 4.07.2010 rozpoczął  się turniej tenisa stołowego dzieci i młodzieży. Po pięciu dniach sytuacja w grupach wyglądała następująco.

GRUPA CZERWONA

  1. Patrycja Rakoczy -                0,5 pkt. -         8 miejsce
  2. Jacek Jonczyk -                     10 pkt. -          3 miejsce
  3. Kaja Graczyk -                          2 pkt. -          7 miejsce
  4. Mateusz Rakoczy -                10 pkt. -          4 miejsce
  5. Marcin Jonczyk -                       6 pkt. -          5 miejsce
  6. Maciej Borowiec -                 14 pkt. -           1 miejsce
  7. Piotr Frąszczak -                   12 pkt.  -           2 miejsce
  8. Bartosz Dzięgielewski -         4 pkt. -             6 miejsce

GRUPA NIEBIESKA

  1. Przemek Graczyk –                   2 pkt.             8 miejsce
  2. Marysia Borowiec –               0,5 pkt.             9 miejsce
  3. Gosia Jonczyk –                     10 pkt.              4 miejsce
  4. Agnieszka Rakoczy –              8 pkt.              5 miejsce
  5. Milena Graczyk –                      4 pkt.              7 miejsce
  6. Sławomir Borowiec –              6 pkt.              6 miejsce
  7. Damian Rakoczy –                14 pkt.               1 miejsce
  8. Michał Borowiec –                 12 pkt.               3 miejsce
  9. Andrzej Dziedzic –                  14 pkt.               2 miejsce

W meczach półfinałowych Damian Rakoczy wygrał Piotrem Frąszczakiem a Andrzej Dziedzic uległ

2 – 1 z Maćkiem Borowcem.

Mistrzem Sołectwa Lipiec został Maciek Borowiec, drugie miejsce zajął Damian Rakoczy, trzecie miejsce zagarnął Piotr Frąszczak, czwarte przypadło dla Andrzeja Dziedzica.

W czasie trwania zawodów przeprowadziliśmy konkurs wiedzy z historii sołectwa i gminy. Największą znajomością tematu wykazała się Gosia Jonczyk, pozostałe dzieci też należy wyróżnić.

Pieczenie kiełbasek przy ognisku było ukoronowaniem tygodnia sportowego w Lipcu.

Za wsparcie rozgrywek sportowych w postaci nagród i słodyczy dziękujemy dla:

  1. Wójta i Radnych Gminy Stary Dzierzgoń
  2. Tymbark S.A. Oddział Olsztynek
  3. Pana Mariana Maślanki
  4. Pana Bogusława Pietrzaka
  5. Panów Jarosława i Eugeniusza Gołąbków
  6. Pana Henryka Gorczycy i Andrzeja Pluty

Kazik i Józek

 

Przejdź do galerii
Przydatne Linki
Ostatnio dodane XV Edycja Turnieju Tenisa Stołowego 9 lipca rozpoczął się XV (mały jubileusz) Turniej Tenisa Stołowego o mistrzostwo Sołectwa Lipiec.
Losowa Galeria