VIII Edycja Turnieju Tenisa Stołowego

Zawody rozpoczęły się 4.07.2011 roku losowaniem grup turniejowych. Lipiec i sierpień to okres wakacji, rodziny wzajemnie się odwiedzają. Na prośbę mieszkańców i dzieci, przyjęliśmy zawodników spoza sołectwa, gminy a nawet województwa. Turniej w Lipcu stał się „open”, otwarty dla wszystkich.

9. Marcin Jonczyk

W grupie „czerwonej” pierwsze miejsce zajął Mateusz Dubień, drugie Błażej Itrich. W grupie „niebieskiej”, po dogrywce, Damian Rakoczy zdobył 16 pkt. i wywalczył miejsce pierwsze. Niespodziewanie, ale zasłużenie drugie miejsce w grupie przypadło Dianie Filip.

Po meczach półfinałowych i finałach mistrzem Sołectwa Lipiec na rok 2011 został mieszkaniec Jankowa

Mateusz Dubień.

Drugie miejsce – Błażej Itrich.

Trzecie miejsce – Mateusz Rakoczy.

Czwarte miejsce – Diana Filip

W meczach eliminacyjnych doszło do złamania zasady sportowej rywalizacji. Po wyjaśnieniach dla organizatorów oraz pozostałych zawodników, dopuszczono do dalszych gier tenisistów, którzy „ustawili” jeden set.

W imieniu dzieci oraz organizatorów dziękujemy dla wspaniałych ludzi i przychylnych dla naszych działań organizacji i urzędów:

1. Urząd Gminy Stary Dzierzgoń
  2. Koło Łowieckie „Knieja” w Starym Dzierzgoniu
  3. Pan Marian Maślanka
  4. Pan Antoni Downarowicz
  5. Pan Bogusław Pietrzak
  6. Pan Henryk Gorczyca

Wielkie dzięki dla Rysia Nienadowskiego, własnoręcznie zrobione, okolicznościowe, od wielu lat wręczane pisaki to też jego zasługa.

Spotykamy się za rok.

Andrzej, Józek i Kazik

Przejdź do galerii
Przydatne Linki
Ostatnio dodane Życzenia świątecznestyle="text-align: center;"> Z okazji radosnych i oczekiwanych Świąt Bożego Narodzenia,