Choinka 2012

28 stycznia zorganizowaliśmy choinkę dla dzieci z Sołectwa Lipiec. Wszystkich zaproszonych gości, tych małych jak i tych dorosłych powitał sołtys Andrzej Pluta, złożył życzenia pomyślnego 2012 Roku oraz świetnej zabawy.

Dzieci przygotowały dla rodziców jasełka, wzruszającą opowieść o nocy, w której Bóg stał się człowiekiem i zstąpił do ludzi. Cały tydzień trwały próby i młodzi mieszkańcy Lipca zasłużyli na wdzięczność dorosłych oraz organizatorów. Młodzi aktorzy to: Kasia Kowalczyk, Milena Graczyk, Patrycja Rakoczy, Patrycja Graczyk, Wiktoria Graczyk, Marzena Back, Marcin i Jacek Jonczyk, Przemek Graczyk, oraz Andrzej „Prezes” Dziedzic. Szczególne podziękowania kierujemy dla Krzysia Dziedzica za przygotowanie dekoracji.

Dla dzieci ważnym momentem było przybycie Świętego Mikołaja, który rok temu zapowiedział swoje przybycie. Sprawił On wiele radości dzieciom, obdarowując ich prezentami oraz bawiąc się z nimi. Świetna zabawa, emocje i paczka od Św. Mikołaja - to jest to, co nasze dzieciaki zapamiętają z zabawy mikołajkowej. Sądzimy, że nasze pociechy były zadowolone, bo na przyszły rok również zaprosiły Świętego Mikołaja.

Ferie zimowe spowodowały przyjazd wielu gości z innych gmin, powiatów i województw, szkoda, że dziesięciocentymetrowy śnieg oraz ośmiostopniowy mróz zatrzymał w domach mieszkańców Pudłowca. My, dorośli, bawiliśmy się do godziny 3-ej nad ranem.

Józek i Kazik

Przejdź do galerii
Przydatne Linki
Ostatnio dodane Życzenia świątecznestyle="text-align: center;"> Z okazji radosnych i oczekiwanych Świąt Bożego Narodzenia,
Losowa Galeria