IX Edycja Turnieju Tenisa Stołowego

Zmieniają się zawodnicy a organizatorzy coraz młodsi. W dniu  2.07.2012 r. rozpoczęła się IX Edycja Turnieju Tenisa Stołowego dla dzieci i młodzieży w naszym sołectwie.

Lista startowa:

 1. Budka Marcin
 2. Graczyk Przemysław
 3. Borowiec Marysia
 4. Graczyk Kaja
 5. Budka Sylwia
 6. Borowiec Magdalena
 7. Rakoczy Agnieszka 
 8. Graczyk Wiktoria
 9. Rakoczy Mateusz
 10. Dziekoński Mateusz
 11. Jonczyk Marcin
 12. Rakoczy Dawid
 13. Jonczyk Jacek
 14. Jankiewicz Oliwia
 15. Rakoczy Patrycja
 16. Dziedzic Andrzej (prezes)
 17. Dziekoński Krzysztof

Rozgrywki trwały cały tydzień, systemem „każdy z każdym”. Bardzo żałujemy, że Krzysiu Dziekoński wycofał się z rozgrywek.W sobotę 7.07 o godz. 12 00 rozpoczęły się mecze finałowe. Zwycięzcą IX Edycji został Andrzej Dziedzic, drugie miejsce zajął Mateusz Rakoczy, trzecie miejsce zdobył Przemek Graczyk. Na czwartym miejscu uplasował się Jacek Jonczyk .

Rozdanie medali, dyplomów, nagród rzeczowych i słodyczy dla wszystkich zawodników odbyło się wieczorem . Po dekoracji zorganizowaliśmy ognisko. Napoje  firmy Tymbark S.A. Oddział Olsztynek i kiełbaski zakupione przez naszego sołtysa smakowały wyśmienicie.

Pragniemy podziękować dla sponsorów naszego turnieju:

 1. Urząd Gminy Stary Dzierzgoń
 2. Radni i Sołtysi Gminy Stary Dzierzgoń
 3. Tymbark S.A. Oddział Olsztynek

Ale szczególne podziękowania kierujemy dla Pani Marii i Pani Tereski za czapeczki i książeczki dla wszystkich zawodników.

Kazik i Józek

Przejdź do galerii
Przydatne Linki
Ostatnio dodane Życzenia świątecznestyle="text-align: center;"> Z okazji radosnych i oczekiwanych Świąt Bożego Narodzenia,
Losowa Galeria