Zawody 2013

Z racji obowiązków służbowych w Bursie ZSEiT w Olsztynie X Edycja Turnieju Tenisa Stołowego o mistrzostwo Sołectwa Lipiec rozpoczęła się wyjątkowo późno. Myślę, że z korzyścią dla startujących zawodników, o wiele więcej czasu mogli poświęcić na treningi.

21 lipca, w niedzielę, rozpoczęły się mecze eliminacyjne i trwały cały tydzień. Poniżej podaję listy startowe obu grup, ilość zdobytych punktów oraz miejsce wywalczone w grupie.

Grupa Pierwsza

  1. Graczyk Kaja                            6 pkt.                           m. 4
  2. Jonczyk Marcin                         4 pkt.                           m. 5
  3. Jankiewicz Oliwia                     8 pkt.                           m. 2
  4. Rakoczy Dawid                        6 pkt.                           m. 3
  5. Zawłocka Weronika                  2 pkt.                           m. 6
  6. Studziński Tomasz                o,5 pkt.                           m. 7
  7. Dziedzic Andrzej                    12 pkt.                            m. 1

Grupa Druga

  1. Rakoczy Mateusz                      10 pkt.                   m. 2
  2. Graczyk Przemysław                  8 pkt.                    m. 3
  3. Jonczyk Jacek                           12 pkt.                    m. 1
  4. Borowiec Magdalena                   6 pkt.                    m. 4
  5. Zawłocka Katarzyna                 o,5 pkt.                    m. 7
  6. Graczyk Wiktoria                         2 pkt.                    m. 6
  7. Zawłocki Patryk                           4 pkt.                     m. 5

W pierwszym meczu półfinałowym Andrzej Dziedzic wygrał 2 : 0 z Mateuszem Rakoczy, w drugim Oliwia Jankiewicz przegrała 0 : 2 z Jackiem Jonczykiem.

W finale, w meczu o 3 miejsce Oliwia Jankiewicz przegrała z Mateuszem Rakoczy i zajęła 4 miejsce w turnieju.

Mistrzem Sołectwa Lipiec w 2013 roku został Andrzej Dziedzic (prezes), który wygrał z Jackiem Jonczykiem.

Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom turnieju.

Tradycyjnie już, po rozdaniu pucharów, medali i dyplomów, nagród i słodyczy dla wszystkich zawodników, piekliśmy kiełbaski przy ognisku.

Dziękujemy Pani Marii i Pani Teresce z Olsztyna za nagrody książkowe i rzeczowe.

Oto sponsorzy naszego turnieju, którym serdecznie dziękujemy:

  1. Urząd Gminy Stary Dzierzgoń
  2. Koło Łowieckie „Knieja” ze Starego Dzierzgonia
  3. Pan Bogusław Pietrzak z Pudłowca
  4. Pani Danusia Dziedzic z Lipca

Józek, Andrzej i Kazik

jk_nienadowski@wp.pl

Przejdź do galerii
Przydatne Linki
Ostatnio dodane ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNEalign="center"> Wszystkim mieszkańcom Sołectwa Lipiec składam
Losowa Galeria